ons aanbod

donderdag 30 september 20u00
zondag 03 oktober 15u00
dinsdag 05 oktober 20u00
woensdag 06 oktober 20u00

Nomadland

Chloé Zhao
Film
#ea5743
Meer info
vrijdag 08 oktober 20u00
zaterdag 09 oktober 20u00
vrijdag 15 oktober 19u00
zaterdag 16 oktober 20u00
woensdag 20 oktober 20u00

Cleo

Eva Cools
Film
#ea5743
Meer info
donderdag 21 oktober 14u00

The Favourite

Yorgos Lanthimos
Meer info
vrijdag 22 oktober 20u00

U bent mijn moeder

Het Gevolg en Sien Eggers
Theater
#990000
Meer info
vrijdag 29 oktober 20u00
zondag 31 oktober 10u30

Binti (8+)

Frederike Migom
Film
#ea5743
Familie
#9e6295
Meer info
woensdag 03 november 20u00

Tenet

Christopher Nolan
Film
#ea5743
Meer info
donderdag 04 november 15u00
vrijdag 05 november 20u00
zaterdag 06 november 20u00
zondag 07 november 09u30
zondag 07 november 11u00
zondag 07 november 16u00
zaterdag 13 november 20u00
woensdag 17 november 20u00

1917

Sam Mendes
Film
#ea5743
Meer info
zaterdag 20 november 19u00
woensdag 24 november 20u00
donderdag 25 november 14u00

Judy

Rupert Goold
Meer info
vrijdag 26 november 20u00

Paling

Tg Antigone
Theater
#990000
Meer info
woensdag 01 december 20u00

Josep

Aurel Froment
Film
#ea5743
Meer info
zaterdag 04 december 20u00

B30VA

William Boeva
Meer info
woensdag 08 december 20u00

Mouchette

Arne Sierens
Theater
#990000
Meer info
donderdag 09 december 14u00

The Wife

Björn L.Runge
Meer info
woensdag 15 december 20u00

Parasite

Bong Joon-ho
Film
#ea5743
Meer info
woensdag 22 december 20u00
woensdag 29 december 20u00

Drunk

Thomas Vinterberg
Film
#ea5743
Meer info
dinsdag 04 januari 15u00

Zeep (2+)

Het Wolk
Theater
#990000
Familie
#9e6295
Meer info
woensdag 05 januari 15u00
donderdag 06 januari 10u30

Ernest & Célestine: winterpret (5+)

Stéphane Aubier, Vincent Patar, Benjamin Renner
Film
#ea5743
Familie
#9e6295
Meer info
zondag 16 januari 11u00

Slide 'n Five

Crossbones Trombones en special guest Peter Steiner
Meer info
donderdag 20 januari 14u00

Dolor y gloria

Pedro Almodóvar
Meer info
vrijdag 21 januari 19u00

Rita

Bronks/Tuning People
Theater
#990000
Familie
#9e6295
Meer info
zaterdag 22 januari 20u00
donderdag 27 januari 20u00

Wij zijn mogelijk

Maud Vanhauwaert en Kurt Demey
Meer info
vrijdag 28 januari 20u00

Zwins

Het Eenzame Westen
Theater
#990000
Meer info
vrijdag 04 februari 20u00

Le III-ième

Jan Jaap van der Wal
Meer info
vrijdag 11 februari 20u00

Dubbelconcert

Amongster en Aafke Romeijn
Meer info
donderdag 17 februari 14u00

The Piano

Jane Campion
Meer info
vrijdag 18 februari 20u00
zondag 20 februari 15u00

Capricciosa (3+)

Compagnie Paprika
Theater
#990000
Familie
#9e6295
Meer info
dinsdag 22 februari 20u00

Rudi Vranckx

Merelbeke vertelt
Meer info
donderdag 24 februari 20u00
zondag 27 februari 10u30

Hallo wereld! (5+)

Anne-Lise Koehler, Éric Serre
Film
#ea5743
Familie
#9e6295
Meer info
vrijdag 04 maart 20u00
vrijdag 11 maart 20u00
zaterdag 12 maart 20u00

Zwaar leven

Amelie Albrecht
Meer info
vrijdag 18 maart 20u00

Rigoletto

DESCHONECOMPANIE en Comp. Marius
Theater
#990000
Meer info
donderdag 24 maart 14u00
zaterdag 02 april 19u00

Gitte (10+)

FroeFroe
Theater
#990000
Familie
#9e6295
Meer info
zondag 03 april 10u30
donderdag 14 april 20u00

Sono lo

Circus Ronaldo
Circus
#abab5a
Meer info
vrijdag 15 april 20u00

Sono lo

Circus Ronaldo
Circus
#abab5a
Meer info
zaterdag 16 april 20u00

Sono lo

Circus Ronaldo
Circus
#abab5a
Meer info
zondag 17 april 17u00

Sono lo

Circus Ronaldo
Circus
#abab5a
Meer info
donderdag 28 april 14u00
zaterdag 30 april 20u00
donderdag 19 mei 20u00

Er was eens... Beethoven

Ensor Strijkkwartet en Jan Decleir
Meer info