ons aanbod

donderdag 29 september 20u00

Cultuur op café

Dominique Collet & Maaike Cafmeyer
Meer info
vrijdag 30 september 20u00
woensdag 05 oktober 20u00

Run - Album Tour

Rex Rebel - support: Margot De Ridder
Meer info
vrijdag 07 oktober 20u00
zaterdag 08 oktober 20u00
zondag 09 oktober 15u00
dinsdag 11 oktober 20u00

Auteur op de planken

Lara Taveirne aan het woord
Meer info
vrijdag 14 oktober 19u00

A Matter of Time (8+)

Tea Time Company
Familie
#9e6295
Circus
#abab5a
Meer info
woensdag 19 oktober 20u00
vrijdag 21 oktober 20u00
zaterdag 12 november 19u00
woensdag 16 november 20u00

Comedycafé: Music Comedy Night

MC Han solo & De Airkesmachine
Meer info
vrijdag 18 november 20u00

Ella

Bos en Voet - Support: Eef Van Acker ‘inteam’ with Marco Cirone
Meer info
donderdag 24 november 20u00

Cultuur op café

Dominique Collet & Joris Hessels
Meer info
zaterdag 26 november 20u00

Roubaix

Jelle Cleymans
Meer info
zondag 27 november 15u00

Murmur (4+)

Grensgeval i.s.m. Aifoon
Familie
#9e6295
Meer info
dinsdag 29 november 20u00

Auteur op de planken

Stijn Meuris aan het woord
Meer info
woensdag 30 november 20u00

Ex

De Kempvader
Theater
#990000
Meer info
vrijdag 02 december 20u00
zaterdag 17 december 20u00
vrijdag 23 december 20u00

Groovy X-mas

My Groovy Sisters
Meer info
donderdag 05 januari 15u00

Sneeuw! (1,5+)

Sprookjes enzo
Familie
#9e6295
Meer info
zaterdag 07 januari 15u00
vrijdag 13 januari 20u00

De Gemoederen

Het Kwartier en De Studio
Theater
#990000
Meer info
donderdag 19 januari 20u00
vrijdag 20 januari 20u00
zondag 22 januari 15u00
zaterdag 28 januari 20u00
zondag 29 januari 09u30
zondag 29 januari 10u30
zondag 29 januari 16u00
dinsdag 07 februari 20u00

Auteur op de planken

Elvis Peeters aan het woord
Meer info
vrijdag 10 februari 20u00

Bach to Black

Room 13 Orchestra & Kapinga Gysel
Meer info
zaterdag 11 februari 20u00

Through the Grapevine

Alexander Vantournhout
Circus
#abab5a
Dans
#ea5743
Meer info
woensdag 15 februari 20u00

Comedycafé: Vrouwelijk Schoon

Han solo MC & De Airkesmachine
Meer info
vrijdag 17 februari 20u00

Zeefier

Theater Tieret
Meer info
vrijdag 03 maart 19u00
zaterdag 04 maart 20u00

Huroram

Matthysen, Mosuse & van Ballaert
Meer info
zondag 05 maart 11u00

La Serenata

Pieter Embrechts & Noémie Schellens
Meer info
donderdag 09 maart 20u00
vrijdag 10 maart 20u00

Eén of andere Rus

Arsenaal & Het Kwartier
Theater
#990000
Meer info
zaterdag 25 maart 16u00

Kom hier (6+)

Ultima Thule
Theater
#990000
Familie
#9e6295
Meer info
zaterdag 25 maart 17u30

Mia Kermis (10+)

Lucinda Ra / Stefanie Claes
Theater
#990000
Familie
#9e6295
Meer info
zaterdag 25 maart 19u00

Kom hier (6+)

Ultima Thule
Theater
#990000
Familie
#9e6295
Meer info
zaterdag 25 maart 20u00

Mia Kermis (10+)

Lucinda Ra / Stefanie Claes
Theater
#990000
Familie
#9e6295
Meer info
woensdag 29 maart 20u00

Comedycafé: Oost-Vlaamse Toppers

Han solo MC & De Airkesmachine
Meer info
vrijdag 14 april 19u00
vrijdag 21 april 20u00

Badje vol met stroop

Guga Baul en Jonas Van Thielen
Meer info
zondag 23 april 15u00

Homme (2,5+)

Tina Heylen i.s.m. Eva Binon
Familie
#9e6295
Meer info
dinsdag 25 april 20u00

Auteur op de planken

Bart van Loo aan het woord: De Bourgondiërs - ons spannend oerverhaal
Meer info
vrijdag 28 april 20u00

History of Songfestival

Neeka, Axl Peleman, Wouter Mattelin, Maarten Flamand en Esther Lybeert (The Antler King)
Meer info
zondag 14 mei 15u00