Wie is wie

vast team

Herlinde Decroos

coördinator en programmatie

T 09 210 35 81
G 0475 74 17 06
E herlinde.decroos@merelbeke.be

Sarah Uytterhaegen

stafmedewerker programmatie

Kim Aerts

stafmedewerker communicatie en publiekswerking

T 09 210 35 83
E kim.aerts@merelbeke.be

Stefanie De Pauw

stafmedewerker ateliers

T 09 210 35 87
G 0473 39 02 58
E stefanie.de.pauw@merelbeke.be

Fien Cornelis

medewerker ateliers en dagelijkse werking

T 09 210 35 85
E fien.cornelis@merelbeke.be

Masha De Meyere

medewerker zaalverhuur en dagelijkse werking

T 09 210 35 84
E masha.de.meyere@merelbeke.be

Veerle Tuypens

medewerker onthaal en dagelijkse werking

T 09 210 35 89
E veerle.tuypens@merelbeke.be

Kim Meersschaut

techniek

G 0471 66 08 38
E kim.meersschaut@merelbeke.be

Arthur De Baere

techniek

G 0470 80 11 73
E arthur.de.baere@merelbeke.be
 

Tonia Helsens

medewerker onderhoud gebouw

T 09 210 35 80
E tonia.helsens@merelbeke.be

onze vrijwilligers

Aaron Becue

Ivan Brion

Patrick Creyf

Milly De Craecker

Linda De Jaeger

Ronny De Wilde

Lien Demeester

Rita Dua

Jean-Pierre Fack

Jacqueline Jansen

Kerstin Lang

Magda Lippens

Marc Maes

Martine Minne

Ivan Raes

Jasmien Reunes

Kaat Rogiers

Hilde Smet

Monique Snauwaert

Marleen Spitaels

Jamie Tsadiwa

Chris Uvijn

Christine Van Den Berghe

Willy Van Eetvelde

Jo Verlinden

Noël Westelinck

beheer- en adviesraad cultuur

Georges Lison
voorzitter

Jo Byttebier

Hilde Delaruelle

Annick Detremmerie

Brenda Maeyens

Raphaël Snoeck

Chris Uvijn

Geneviève Van Acker

Joris Van De Vyver

Gerd Van der Jeugt

Filip Verneert

Freddy Vlassenroot

Serge Verwest

Luc Van Huffel
schepen van cultuur

Michaël Pector
coördinator vrijetijdszaken

Hanne De Budt
diensthoofd bib en cultuur

Herlinde Decroos
coördinator Cultuurhuis