Wie is wie

vast team

Herlinde Decroos

coördinator en programmatie

T 09 210 35 81
G 0475 74 17 06
E herlinde.decroos@merelbeke.be

Sarah Uytterhaegen

stafmedewerker programmatie

Kim Aerts

stafmedewerker communicatie

T 09 210 35 83
E kim.aerts@merelbeke.be

Stefanie De Pauw

stafmedewerker ateliers

T 09 210 35 87
G 0473 39 02 58
E stefanie.de.pauw@merelbeke.be

Fien Cornelis

medewerker ateliers en dagelijkse werking

T 09 210 35 85
E fien.cornelis@merelbeke.be

Masha De Meyere

medewerker zaalverhuur en dagelijkse werking

T 09 210 35 84
E masha.de.meyere@merelbeke.be

Veerle Tuypens

medewerker onthaal en dagelijkse werking

T 09 210 35 89
E veerle.tuypens@merelbeke.be

Kim Meersschaut

techniek

G 0471 66 08 38
E kim.meersschaut@merelbeke.be

Aaron Benoit

techniek

G 0470 80 11 73
E aaron.benoit@merelbeke.be

Patricia Bradt

medewerker onderhoud gebouw

T 09 210 35 80
 

Tonia Helsens

medewerker onderhoud gebouw

T 09 210 35 80
 

teamversterkers

Mario De Valckeneer - medewerker techniek

Sigrid Van de Vyver - medewerker ateliers en dagelijkse werking

Daphne Smit - medewerker zaalverhuur en dagelijkse werking

onze vrijwilligers

Momenteel zijn wij niet op zoek naar extra vrijwilligers.

Ernesto Barrantes

Aaron Becue

Ivan Brion

Geert Crommelinck

Marleen Cobbaert

Annemieke De Bock

Martine De Creus

Linda De Jaeger

Marleen De Meyer

Kaat De Smedt

Carine De Smet

Ronny De Wilde

Hilde Decavel

Nadine Delvo

Inne Devos

Ingrid Dhondt

Rita Dua

Gonda Helderweird

Imke Houben

Jacqueline Jansen

Sofie Janssens

Vera Lemmens

Kerstin Lang

Magda Lippens

Marc Maes

Martine Minne

Koen Ponnet

Marc Popelier

Ivan Raes

Kaat Rogiers

Hilde Smet

Monique Snauwaert

Griet Soetaert

Chris Uvijn

Geneviève Van Acker

Christine Van Den Berghe

Gwen Van De Pitte

Joël Van de Wiele

Barbara Van Houte

Willy Van Eetvelde

Rita Van Oostende

Denis Van Parys

Veronique Vancoppenolle

Filip Vanholen

beheer- en adviesraad cultuur

Georges Lison
voorzitter

Jo Byttebier
ondervoorzitter

Eva Creten

Hilde Delaruelle

Annick Detremmerie

Rika Jamart

Brenda Maeyens

Raphaël Snoeck

Geneviève Van Acker
penningmeester

Gerd Van der Jeugt

Antoon Van Langenhove

Filip Verneert

Freddy Vlassenroot

Serge Verwest

Luc Van Huffel
schepen van cultuur

Michaël Pector
coördinator vrijetijdszaken

Herlinde Decroos
coördinator Cultuurhuis