Wie is wie

vast team

Herlinde Decroos

coördinator en programmatie

T 09 210 35 81
G 0475 74 17 06
E herlinde.decroos@merelbeke.be

Sarah Uytterhaegen

stafmedewerker programmatie

Kim Aerts

stafmedewerker communicatie en publiekswerking

T 09 210 35 83
E kim.aerts@merelbeke.be

Stefanie De Pauw

stafmedewerker ateliers

T 09 210 35 87
G 0473 39 02 58
E stefanie.de.pauw@merelbeke.be

Fien Cornelis

medewerker ateliers en dagelijkse werking

T 09 210 35 85
E fien.cornelis@merelbeke.be

Masha De Meyere

medewerker zaalverhuur en dagelijkse werking

T 09 210 35 84
E masha.de.meyere@merelbeke.be

Veerle Tuypens

medewerker onthaal en dagelijkse werking

T 09 210 35 89
E veerle.tuypens@merelbeke.be

Kim Meersschaut

techniek

G 0471 66 08 38
E kim.meersschaut@merelbeke.be

Arthur De Baere

techniek

G 0470 80 11 73
E arthur.de.baere@merelbeke.be
 

Tonia Helsens

medewerker onderhoud gebouw

T 09 210 35 80
E tonia.helsens@merelbeke.be

onze vrijwilligers

Ernesto Barrantes

Aaron Becue

Ivan Brion

Patrick Creyf

Geert Crommelinck

Marleen Cobbaert

Annemieke De Bock

Linda De Jaeger

Marleen De Meyer

Kaat De Smedt

Carine De Smet

Mario De Valckeneer

Ronny De Wilde

Martine Debaveye

Hilde Decavel

Martine Decreus

Nadine Delvo

Lien Demeester

Inne Devos

Hedwige Devreese

Ingrid Dhondt

Nicole Dierckx

Rita Dua

Jean-Pierre Fack

Gonda Helderweird

Imke Houben

Jacqueline Jansen

Sofie Janssens

Vera Lemmens

Kerstin Lang

Magda Lippens

Marc Maes

Martine Minne

Koen Ponnet

Marc Popelier

Ivan Raes

Ingrid Ravier

Jasmien Reunes

Kaat Rogiers

Hilde Smet

Monique Snauwaert

Griet Soetaert

Marleen Spitaels

Jamie Tsadiwa

Chris Uvijn

Geneviève Van Acker

Christine Van Den Berghe

Gwen Van De Pitte

Joël Van de Wiele

Barbara Van Houte

Willy Van Eetvelde

Rita Van Oostende

Denis Van Parys

Marijke Van Thuyne

Veronique Vancoppenolle

Filip Vanholen

Jo Verlinden

beheer- en adviesraad cultuur

Georges Lison
voorzitter

Jo Byttebier

Hilde Delaruelle

Annick Detremmerie

Brenda Maeyens

Raphaël Snoeck

Chris Uvijn

Geneviève Van Acker
penningmeester

Gerd Van der Jeugt

Filip Verneert

Freddy Vlassenroot

Serge Verwest

Luc Van Huffel
schepen van cultuur

Michaël Pector
coördinator vrijetijdszaken

Herlinde Decroos
coördinator Cultuurhuis